Svatby a oslavy

Svatby ,promoce, křtiny a jiné slavnostní akce za speciální cenu pro 20 osob - 8.000Kč. cena zahrnuje celé menu. Po předchozí domluvě a rezervaci termínu pro vás zajistíme oslavu již od 12 hodin. Nebudete rušeni návštevníky restaurace neboť je otevřena pro veřejnost až od 16 hodin. SVATBY JSOU MOŽNÉ POUZE DO 35 MÍST !

Svatební menu

Cinzano Bianco Šunkové rolky s křenem a šlehačkou Hovězí polévka s játrovými knedlíčky a nudlemi Kuřecí steak zapečený s fazolovýmy lusky, smetanou a sýrem

Navíc

MŮŽETE SI DONÉST VLASTNÍ SVATEBNÍ DORT A KOLÁČE. DĚTSKÉ PORCE JSOU SAMOZŘEJMOSTÍ. MOŽNOST PŘIPRAVENÍ SPECIÁLNÍHO VEGETARIÁNSKÉHO MENU. NA PŘÁNÍ VÁM PŘED RESTAURACÍ ROZBIJEME TALÍŘ PRO ŠTĚSTÍ. Celé menu s vámi doládíme přesně dle vašich představ a požadavků při osobní návštěvě u nás. 15 let našich zkušeností je pro Vás zárukou kvality a oboustrané spokojenosti.
NEÚČTUJEME PRONÁJEM SLAVNOSTNÍHO SALONKU, PŘÍPRAVU SVATEBNÍ TABULE, REŽIJNÍ NÁKLADY NA KONZUMACI VLASTNÍHO DORTU A CUKROVÍ ! PŘIJĎTE A BUDETE MILE PŘEKVAPENI. JE ZBYTEČNÉ JINDE PLATIT VÍC ZA TO SAMÉ.